• ANTOINE minkštiklis „Intense“ (750 ml)

Prekės kodas: MAD207

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Antoine

Kvapas „Intense“ pažymėtas vyriškumu. Jame dominuojančios pačiulio ir odos natos – svaiginančios ir veržlios. Bazinis gintaras duetą švelnina ir sujungia. Derinys sukurtas vyrams, tačiau puikiai tiks ir ypatingus, tvirtus kvapus mėgstančioms moterims.

Šalia idealiai kvapą naikinančio Antoine skalbiklio rinkitės to paties kvapo minkštiklį. Taip užtikrinsite, kad aromatas bus ryškus, tačiau neįkyrus, o visi skalbiami audiniai – minkšti ir malonūs. Leiskite jūsų mėgstamam kvapui įsisukti tarp skalbinių, spintų ir lovų. 

  • 1 kamštelio (20 ml) pakanka išskalbti 10 marškinėlių arba 3 kg drabužių
  • Minkštiklio talpa – 750 ml
  • Speciali formulė leidžia panaikinti visus nemalonius kvapus

Jeigu norite išvengti nepageidaujamo dviejų skirtingų kvapų susimaišymo, rekomenduojame naudoti vienodai kvepiančias priemones (skalbiklis + minkštiklis).

€21.99
Pavojingumo frazės H317 Gali sukelti alerginę odos reakciją., H319 Sukelia smarkų akių dirginimą., H412 Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus
Atsargumo frazė dėl prevencijos P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę., P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje., P103 Prieš naudojimą perskaityti etiketę., P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką., P305 + P351 + P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.
Prekės ženklas Antoine
Rašyk
Skambink