• Ekologiškas kakavos gėrimas „Chill Bill“ (250 g)
  • Ekologiškas kakavos gėrimas „Chill Bill“ (250 g)

Prekės kodas: MAD519

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Paragavus šios kakavos, pirmiausia pajaučiamas šokolado ir kakavos poskonis, kurį užpildo švelniai kutenantis čili pipiro lengvumas.

Šios kakavos yra sukurtos geriausių savo srities meistrų. Becks gamykla Vokietijoje yra viena seniausių ir puoselėjanti gilias tradicijas, o kakavos vertinamos visame pasaulyje už išskirtinę kokybę. Kakavos sudėtyje yra tik aukščiusios kokybės kakava su cukranendrių ar kokoso žiedų cukrumi, prieskoniais ir natūraliais skoniais.

Kakavos pupelės užaugintos nenaudojant sintetinių trąšų, o vietoj jų naudojamos organinės trąšos bei biologinė kenkėjų kontrolė. Auginimo ir gamybos procese besąlygiškai laikomasi gyvūnų gerovės reikalavimų, o kakavos perkamos tik iš sertifikuotų sąžiningos prekybos „Fairtrade“ augintojų, todėl Becks kakava išsiskiria aukšta kokybe, natūraliu skoniu ir atsakomybe aplinkai bei bendruomenei.

€9.00

Naudojimo instrukcija: į 250 ml stiklinę įberkite apie 25 g. kakavos ir išmaišykite kartu su iki 75°C temperatūros pašildytu pienu. Neruoškite kakavos su vandeniu. Nenaudojate pieno produktų? Pakeiskite pieną augalinės kilmės gėrimais, tokiais kaip sojos ar migdolų pienu.

Laikymo sąlygos: laikyti sausoje, tamsioje vietoje, kambario temperatūroje.

Svoris 0.340 kg
Išmatavimai 9 × 9 × 11.5 cm
Rašyk
Skambink