• Lavinamoji priemonė-medinė dėlionė „Vienas pasaulis“
Akcija - 20%

Prekės kodas: MAD923

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Beleduc

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €6.39

„Beleduc“ medinėse dėlionėse su  rėmeliais vaikai susidurs su jiems įprastomis vietomis ir situacijomis, tačiau atras ir kažką naujo. Tvirtos dėlionės medinės detalės dedamos į rėmelius, todėl netgi jauniausieji žaidėjai galės pabandyti sudėlioti savo pirmą dėlionę patys.

Medinė dėlionė „Vienas pasaulis“ – su šia dėlione vaikai žaisdami pažins pasaulį, sužinos kur gyvena liūtas, panda, krokodilas ir kiti gyvūnai.

Tinka vaikams nuo 3 metų.

Dėlionės dydis: 422x334x15 mm

€25.56 €31.95

Su šia dėlione lavinami:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.
Rašyk
Skambink