• „Woodwick“ žvakė „Melon & Pink Quartz“ (vidutinė)
  • „Woodwick“ žvakė „Melon & Pink Quartz“ (vidutinė)

Prekės kodas: MAD1342

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: WoodWick

WoodWick žvakės yra gaminamos iš aukštos kokybės sojos vaško ir labai koncentruotų eterinių aliejų, kurie suteikia intensyvų, autentišką ir ilgalaikį kvapą. Išskirtinumas yra tame, jog jos turi medinę dagtį! Jis skleidžia raminantį garsą, tarsi, malkučių spragsėjimas židinyje. Pasak WoodWick, mediena greičiau skleidžia aromatą, išlydyto, aukštos kokybės vaško gaunama penkis kartus greičiau nei įprastu, medvilnės knatu. Visas derinys - puiki interjero detalė!

Kvapas: Melon & Pink Quartz: prinokusių melionų, sultingų agurkų gaiva, baobabų ir citrinų žiedai

Vidutinis dydis:
9.9cm x 9.9cm x 11.4cm
Degimo laikas: 55-100 val.

€22.90

Prieš patekdami į rinką, visi „WoodWick“ produktai yra testuojami JAV laboratorijose. Produktai yra bandomi atsižvelgiant į įvairius kriterijus, tokius kaip degimo trukmė arba kvapo skleidimas žvakės degimo metu.

Žvakių kūrenimo taisyklės:

Kiekvieną kartą „WoodWick“ žvakes reikia kūrenti 3-4 valandas – tokiu atveju vaškas tolygiai tirps nuo vienos indo kraštinės iki kitos kraštinės. Taip pat svarbu rūpintis medinio dagties ilgiu, kuris neturėtų būti ilgesnis kaip 3-4 mm. Dėl to žvakei atvėsus ir prieš kitą kūrenimą reikia švelniai nulaužti sudegusią dagties dalį. Atsiminkite, kad reikia nuvalyti vaško paviršių nuo užteršimo.

Niekada nepalikite žvakės degti be priežiūros ir visada statykite ant aukštai temperatūrai atsparaus paviršiaus. Šiam tikslui galima panaudoti medinį žvakės dangtelį. Prieš kitą deginimą arba norint sutrumpinti dagtį palaukite, kol žvakė visiškai atvės, o vaškas sugrįš į pirminę būklę.

Blogas žvakės kūrenimas

Klasikinis atvejis, kai žvakė yra netinkamai kūrenama – tai „tunelio“ susidarymas (žvakės centre susidaro ištirpusio vaško skylė). Tokio proceso priežastis – per trumpas žvakės kūrenimas, kuris neleidžia tinkamai ištirpti vaškui nuo vienos indo kraštinės iki kitos. Toliau kūrenant žvakę, vaškas tirpsta į centrą, o ne visame paviršiuje ir taip gilėja skylė iki dugno. Todėl yra labai svarbu kiekvieną kartą žvakę kūrenti 3–4 val.

Žvakės smilkimas

Svarbu yra nestatyti žvakių vietose, kur yra skersvėjai, pvz.: koridoriuje, prie lango arba ventiliatoriaus. Dažniausiai yra dvi priežastys, kodėl žvakės smilksta: žvakės stovi skersvėjyje arba dagtis yra per ilga. Tokiu atveju žvakę reikia perdėti į vietą, kur nėra skersvėjų arba sutrumpinti dagtį iki 3-4 mm ir nuvalyti vaško paviršių nuo užteršimo.

Rašyk
Skambink